MZM GRUP LOJİSTİK VE GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ A.Ş.HABERLER


Putin açıkladı! Rusya ile Çin arasında rekor ticaret hedefi


Rusya lideri Putin, Rusya ve Çin arasındaki ticaret hacminin 200 milyar dolara ulaşacağını belirterek, bu ticari eşiğin planlanandan erken olacağını söyledi. St Petersburg Uluslararası Kültür Forumu – Birleşik Kültürler Forumu’na katılan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya ve Çin arasındaki ticari ilişkilere ilişkin açıklamalarda bulundu.

Vladimir Putin, forumda yaptığı konuşmasında, “En önemli alanların tümünde çok yüksek düzeyde bir işbirliği sergiliyoruz. Bahsettiğimiz ve hedeflediğimiz 200 milyar dolarlık ticaret hacmine, planlanan son tarihten önce ulaşacağız. Bu yıl neredeyse kesin olarak 200 milyar dolarlık ticaret hacmine ulaşacağız ve kesinlikle daha da ileri gideceğiz, hem de oldukça hızlı bir şekilde. Bu da işbirliğimizin kalitesini değiştiriyor” dedi.

MZM GRUP LOJİSTİK VE GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ A.Ş.

Kurulduğu günden itibaren her geçen gün artan finansal yapısı ve tecrübesi ile 2019 yılının sonunda Anonim Şirket statüsüne geçerek kurumsallaşmasının tamamlayan ve dengeli büyümeye devam eden MZM GRUP, hızla gelişen teknolojinin gerekliliklerini yerine getirerek, eğitimli, çağdaş ve dinamik kadrosu ile profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile Türkiye genelindeki tüm gümrük idarelerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir

BAĞLANTILAR

MERKEZ OFİS

ADRES :
Kozyatağı Mahallesi Şehit İlknur Keleş Sokak Hüseyin Bağdatlıoğlu İş Merkezi Kat 6

Kozyatağı/Kadıköy / İstanbul