MZM GRUP LOJİSTİK VE GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ A.Ş.FARKIMIZ


FARKIMIZ |

Teknoloji > İş Takip >
  • TEKNOLOJİ
  • Günümüzde hızla gelişen teknolojiye ayak uyduran MZM GRUP, sağlam ve güvenilir teknolojik alt yapısı ile kurumsal hizmet anlayışını sürdürmektedir.
  • Bilgi İşlem sistemimiz ve programlarımız sayesinde SAP, ERP uygulamalarına ve siz değerli müşterilerimizin kullandığı sistemlere entegrasyon sağlanarak zaman ve finansal giderlerden tasarruf sağlanmaktadır.
  • Teknolojik alt yapımız sayesinde bir tuşla tüm işlemleriniz elinizin altında olacak ve süreçlerinizi anlık olarak takip edebileceksiniz. Bu sayede telefon trafiğini azaltarak zaman tasarrufu sağlayabileceksiniz.
  • Auto Mailing sistemi ile yine gümrük işlemlerinizin süreçleri firmanızda yetkilendirmiş olduğunuz kişilere vermiş olduğunuz yetkiler kapsamında anında otomatik olarak e posta ile gönderilecektir.

 


MZM GRUP LOJİSTİK VE GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ A.Ş.

Kurulduğu günden itibaren her geçen gün artan finansal yapısı ve tecrübesi ile 2019 yılının sonunda Anonim Şirket statüsüne geçerek kurumsallaşmasının tamamlayan ve dengeli büyümeye devam eden MZM GRUP, hızla gelişen teknolojinin gerekliliklerini yerine getirerek, eğitimli, çağdaş ve dinamik kadrosu ile profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile Türkiye genelindeki tüm gümrük idarelerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir

BAĞLANTILAR

MERKEZ OFİS

ADRES :
Kozyatağı Mahallesi Şehit İlknur Keleş Sokak Hüseyin Bağdatlıoğlu İş Merkezi Kat 6

Kozyatağı/Kadıköy / İstanbul