MZM GRUP LOJİSTİK VE GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ A.Ş.HABERLER


Kapıkule Gümrük Kapısı'nda ele geçirildi! Tam 90 milyon lira değerinde


Ticaret Bakanlığı Gümrük Muhafaza ekipleri, Kapıkule Gümrük Kapısı'na operasyon düzenledi. Yapılan operasyonda farklı türlerde 90 milyon liralık kaçak eşyaya el koydu.

Kapıkule Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü risk analizi ve saha çalışmaları kapsamında Türkiye'ye giriş yapan şüpheli bir tır mercek altına alındı.


Tır, gümrük tescil işlemlerinin ardından x-ray taramasına sevk edildi.


90 milyon değerinde kaçak eşya

Şüpheli yoğunluklar tespit edilen araç, detaylı arama için hangara yönlendirildi. Burada yapılan fiziki aramada tırın dorsesinde gümrük beyannamesinde belirtilmemiş, faturasız ve belgesiz halde 102 bin 58 elektronik sigara, 540 cep telefonu, 3 bin 620 elektronik sigara likidi, 36 bin 100 elektronik sigara atomizeri, 4 bin 10 elektronik sigara başlığı, 260 akıllı kol saati ile 853 bin 745 ilaç cinsi eşya ele geçirildi. Kaçak eşyaların piyasa değerinin yaklaşık 90 milyon lira olduğu belirlendi.

MZM GRUP LOJİSTİK VE GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ A.Ş.

Kurulduğu günden itibaren her geçen gün artan finansal yapısı ve tecrübesi ile 2019 yılının sonunda Anonim Şirket statüsüne geçerek kurumsallaşmasının tamamlayan ve dengeli büyümeye devam eden MZM GRUP, hızla gelişen teknolojinin gerekliliklerini yerine getirerek, eğitimli, çağdaş ve dinamik kadrosu ile profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile Türkiye genelindeki tüm gümrük idarelerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir

BAĞLANTILAR

MERKEZ OFİS

ADRES :
Kozyatağı Mahallesi Şehit İlknur Keleş Sokak Hüseyin Bağdatlıoğlu İş Merkezi Kat 6

Kozyatağı/Kadıköy / İstanbul