MZM GRUP LOJİSTİK VE GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ A.Ş.FARKIMIZ


FARKIMIZ |

Teknoloji > İş Takip >
  • İŞ TAKİP

MZM Online ile tüm beyanname işlemlerinize ait süreçleri anlık olarak cep telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınız üzerinden dünyanın neresinde olursanız olun kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Aynı zamanda CEP GÜMRÜK uygulamasını ücretsiz olarak akıllı telefonunuza indirerek uygulama üzerinde size verilmiş olan kullanıcı adı ve şifrenizi girerek tüm gümrük işlemlerinizi, geçmiş dönem e arşiv kayıtlarınızı ve istatistiksel grafik raporlarınıza ulaşabilirsiniz.

Bu uygulama ile beyannamenizin tescil olup olmadığını, hat kriterlerini, muayenenin yapılıp yapılmadığını, beyannamenizin ne zaman kapandığı gibi süreçleri bizim ile aynı anda şeffaflık ilkemiz uyarınca görebilirsiniz.

 


MZM GRUP LOJİSTİK VE GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ A.Ş.

Kurulduğu günden itibaren her geçen gün artan finansal yapısı ve tecrübesi ile 2019 yılının sonunda Anonim Şirket statüsüne geçerek kurumsallaşmasının tamamlayan ve dengeli büyümeye devam eden MZM GRUP, hızla gelişen teknolojinin gerekliliklerini yerine getirerek, eğitimli, çağdaş ve dinamik kadrosu ile profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile Türkiye genelindeki tüm gümrük idarelerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir

BAĞLANTILAR

MERKEZ OFİS

ADRES :
Kozyatağı Mahallesi Şehit İlknur Keleş Sokak Hüseyin Bağdatlıoğlu İş Merkezi Kat 6

Kozyatağı/Kadıköy / İstanbul